Zjawisko silnego podniecenia seksualnego wskutek łaskotek

Dzień dobry, Zwracam się do Państwa z pytaniem nietypowym. Mam 26 lat i występuje u mnie zjawisko silnego podniecenia seksualnego na skutek łaskotek. Mam na myśli zarówno łaskotanie, jak i bycie łaskotanym po takich częściach ciała, jak żebra, brzuch, pachy, czy w stopniu najsilniejszym- stopy. Jest to element życia intymnego, który staram się wprowadzać, do którego dążę, np. jako część gry wstępnej. Moje pytanie brzmi: czy jest to rodzaj fetyszu? Czy powinienem pójść do psychologa/seksuologa?

Dzień dobry!

Tak, jest to rodzaj fetyszu.
Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Wielu ludzi ma specyficzne, niekiedy nietypowe, preferencje seksualne. Zazwyczaj nie ma konieczności podejmowania żadnej formy leczenia, jeśli fakt takich preferencji nie jest dla Pana problemem, źródłem cierpienia.
Czasami jednak dzieje się tak, że fetysz nasila się, staje się jedynym i wyłącznym sposobem osiągnięcia satysfakcji seksualnej, utrudnia znalezienie partnera/ partnerki czy utrzymanie związku. W takiej sytuacji warto skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!

niekoniecznie, jesli to nic nie zaburza....w razie niepokoju odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza