Silne pragnienie dominacji podczas stosunku

Od około 20/21 roku życia, zacząłem przejawiać zainteresowanie bardzo ostrym seksem z dużo starszymi kobietami - mam na myśli silne pragnienie dominacji podczas stosunku, by mój członek był pieszczony w gardle kobiety. Pociągają mnie kobiety silne, namiętne, narzucające swoją wolę. Czy mam BDSM? Czy moje upodobania są normalne?

Są też fantazje, których nie powinno się realizować, a nawet unikać rozmyślania o nich, fantazjowania...
Jeśli ta sfera seksualności powoduje niepokój Pana, to sugeruję wizytę "wyjaśniającą" u lekarza seksuologa.
Konsultantem Ziemi Łódzkiej jest Pani dr Aleksandra Robacha, przyjmuje Ona w Łodzi.
Jest to doświadczony lekarz specjalista psychiatrii i seksuologii.
Pozdrawiam. JW, Poznań.