Jak leczyć moje problemy natury seksualnej?

Witam,(Mężczyzna 23 lat) od kiedy pamiętam preferowałem treści pornograficzną dot. BSDM (kobieca dominacja) i długo tak konsumowałem tego typu treści dopóki nie zauważyłem, że coś jest nie tak i stało się tak jak obejrzałem pewnien filmik który mnie tak bardzo podniecił, że nie mogłem myśleć o niczym innym niż o tym filmiku i stało się to obsesją, tak samo masturbacja. Chciałem natychmiast zasprzestać i przestałem też, ale bardzo z tego powodu cierpię, też z czasem rozwinąłem pewnego typu obsesje dot. swojej seksualności myśli, że jestem kimś kim nie jestem i inne strachy i lęki. Zacząłem się bać wchodzić jakiś związek, bo boje się, że kobieta zacznie wykorzystywać moją uległość i preferencje, żeby mnie wykonczyć. Odwiedziłem też dwoch seksuologów, ale nie za bardzo te wizyty pomogły, bo wydaje mi się, że nie za bardzo rozumieli problemu i tylko słyszałem, znajdz dziewwczynę i przerzuć się na vanila sex, to jest wgl możliwe? na dodatek chcieli mniel eczyć lekami, co dla mnie kompletnie odpada więc zaprzestałem. Wiem, że nikt nie podami rozwiązani na tacy, ale może jednak?

Dzień dobry
Zadał pan pytanie jak leczyć , a zrezygnował pan z leczenia farmakologicznego, jest to swego rodzaju niekonsekwencja w postępowaniu. ma pan prawo do WYBORU sposobu leczenia czy terapii, jednak jako pacjent to pan ustala na wstępie co chce pan uzyskać a także co jest dla pana ważne. Odwiedzenie dwóch specjalistów , którzy panu nie pasowali też jest niekonsekwencją i jest tego przykładem niezrozumienia tematu . Proszę zacząć od wypisania co pan chce zmienić i co panu przeszkadza w tym jak pan podchodzi do swojej seksualności i własnych pragnień ich realizacji, a potem znaleźć specjalistę , który z panem to przerobi i razem spróbujecie znaleźć drogę , która pana zadowoli i przerobić lęki i strachy . Bez tego niestety nic pan nie uzyska , tylko pogłębi pan swoją frustrację, co niestety nie pomaga a wręcz przeszkadza. Pozdrawiam