Fetysz dotyczący kobiecych stóp

Witam. Pilnie potrzebna porada/pomoc. Mężczyzna 27 lat, bez żadnych problemów zdrowotnych. Od zawsze obserwowałem u siebie upodobanie do kobiecych stóp (podofilia), jednak od pewnego czasu (ok. 4-5 lat) fetysz stóp radykalnie wszedł na pierwszy plan upodobań seksualnych. Zjawisko to jest na tyle silne, że bez kobiecych stóp nie potrafię uzyskać ekscytacji i podniecenia. Jest to niezwykle frustrujące i stopniowo wpędza mnie w depresję. Czy jest możliwa dla mnie jakaś pomoc?? (woj. śląskie)

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do poradni seksuologicznej, nawiązując kontakt zarówno z lekarzem seksuologiem, jak i psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!