Brak podniecenia i wzwodu na widok kobiecego ciała a oglądanie filmów pornograficznych

Witam nigdy nie byłem w stalym związku z kobieta mam przelotne dłuższe lub krótsze znajomości ostatnio byłem z kobieta przez 1, 5 roku i uprawialiśmy sex przy filmach porno. Ostatnio zuważylem u mnie brak podniecenia na widok kobiecego ciala, i brak wzwodu , dopiero podnieca mnie nie sam film porno ale jego glosy, trwa to już 3 lub 4 m-ce. kupuje tabletki żeń-szeń ale z mizernym skutkiem. Mieszkam w malej miejscowości wiec nie mam dostępu do takiego specjalisty.Mam 57 lat Marek

W pobieraniu suplementów nie pokładałbym większych nadziei, raczej szkoda pieniędzy i oczywiście czasu...
Nie wiem, czy w Sępólnie Krajeńskim jest taka Osoba, ale w Bydgoszczy jest kilka.
Pozdrawiam i zachęcam do zajęcia się tą sprawą, która Pana niepokoi.
Pozdrawiam Pana piękny region, już dawno tam nie byłem... JW :-)