Wzwód na widok prącia

Witam. OD zawsze podniecały mnie kobiety. Filmy z ich udziałem. ciało. Lecz ostatnio zauważyłem że mam wzwód na widok prącia. Przeczytałem artykuł na temat homoseksualizmu i nabiłem sobie chyba coś do głowy. Nie wiem czy to wynik oglądania filmów porno i jakieś skojarzenia czy co. Widok zdjęcia mojej nagiej dziewczyny mnie podnieca. Ale gdy widzę prącie też czuje jakiś impuls w penisie. Mogę prosić o radę? Czy to jakiś kryzys dorastania bo sam wiem że jeszcze w pełni nie dojrzałem. Pomocy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku problemów z określeniem własnej orientacji warto udać się na wizytę do specjalisty seksuologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i złożona. Wielu ludziom (nie tylko tym w Pana wieku) trudno jest bardzo jednoznacznie ocenić i nazwać swoją orientację i preferencje seksualne. To naturalne i zazwyczaj przychodzi z czasem, rosnącym doświadczeniem i samoświadomością, określeniem swojej tożsamości także w innych sferach życia niż tylko seksualna.

Narządy płciowe obydwu płci mogą być podniecające, choćby dlatego, że są tabu, rzadko widywane, jednoznacznie kojarzą się z seksem. Widok penisa może być atrakcyjny i podniecający także dla tego mężczyzny heteroseksualnego.

Narządy płci odmiennej podobają się nam dlatego, że to właśnie z nimi chcemy mieć kontakt - to z płcią odmienną chcemy współżyć. Ale nie ma niczego niepokojącego w tym, że atrakcyjne i interesujące wydaje nam się także nasze własne ciało.

Pozdrawiam!