Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wzwód na widok prącia

Witam. OD zawsze podniecały mnie kobiety. Filmy z ich udziałem. ciało. Lecz ostatnio zauważyłem że mam wzwód na widok prącia. Przeczytałem artykuł na temat homoseksualizmu i nabiłem sobie chyba coś do głowy. Nie wiem czy to wynik oglądania filmów porno i jakieś skojarzenia czy co. Widok zdjęcia mojej nagiej dziewczyny mnie podnieca. Ale gdy widzę prącie też czuje jakiś impuls w penisie. Mogę prosić o radę? Czy to jakiś kryzys dorastania bo sam wiem że jeszcze w pełni nie dojrzałem. Pomocy?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Gender

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W przypadku problemów z określeniem własnej orientacji warto udać się na wizytę do specjalisty seksuologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i złożona. Wielu ludziom (nie tylko tym w Pana wieku) trudno jest bardzo jednoznacznie ocenić i nazwać swoją orientację i preferencje seksualne. To naturalne i zazwyczaj przychodzi z czasem, rosnącym doświadczeniem i samoświadomością, określeniem swojej tożsamości także w innych sferach życia niż tylko seksualna.

Narządy płciowe obydwu płci mogą być podniecające, choćby dlatego, że są tabu, rzadko widywane, jednoznacznie kojarzą się z seksem. Widok penisa może być atrakcyjny i podniecający także dla tego mężczyzny heteroseksualnego.

Narządy płci odmiennej podobają się nam dlatego, że to właśnie z nimi chcemy mieć kontakt - to z płcią odmienną chcemy współżyć. Ale nie ma niczego niepokojącego w tym, że atrakcyjne i interesujące wydaje nam się także nasze własne ciało.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy