Zaburzenia seksulane a związek z kobietą

pani Doktor mam 48 lat 'jestem z kobieta od 15 lat kilka razy mi wlozyla w odbyt cukine imam ochote na na prawdziwego penisa nie wiem co robic !ja jej to powiedzilem a ona mowi ze jestem pedalem a. mi sie snia po nocach penisy jak biore do buzi i mnie gwlaca i najgorsze ze to sie nasila kazdej nocy.co mi sie dzieje nigdy nie robilem czego takiego?roman

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą różnymi cechami, także potrzebami seksualnymi - to naturalne. Część osób po potrzeby biseksualne, homoseksualne czy szczególne upodobania seksualne, fetysze.
Jest dobrze stworzyć taką sytuację, w której będziemy umieli sami zaspokajać swoje potrzeby lub będziemy zaspokajać je w związku z partnerem/ partnerką tak, aby oboje/ wszyscy byli szczęśliwi i nikt nie cierpiał z powodu tych potrzeb lub ich realizacji.
Szczegółową pomoc i wsparcie przy dalszych wątpliwościach może zaoferować Panu psycholog, seksuolog, psychoterapeuta lub lekarz psychiatra w osobistym kontakcie, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!