Heteroseksualność a pociąg do kobiet

Jestem 18-letnią dziewczyną i mam duży problem. Jestem pewna że jestem osobą heteroseksualną, podobają mi się chłopcy i pragnę stworzyć udany związek z mężczyzną. Jednak od ok roku cierpię na nurtujące mnie niemal przez cały czas erotyczne myśli o kobietach. Gdy widzę nagość u kobiety od razu to sobie wyobrażam i czuję jakby nabrzmienie narządów płciowych. Te myśli mnie dręczą bo w życiu nie chciałabym być w związku z kobietą. Czuję się gorsza od innych dziewcząt bo jestem wysoka. Proszę o pomoc

Natomiast wysoki wzrost może być ogromnym atutem.
Zachęcam do konsultacji z psychologiem w celu lepszego poznania siebie i pozbycia się tego niepokoju.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz

Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się emocjom i potrzebom. Być może Pani reakcje sygnalizują coś ważnego? (niekoniecznie orientacje homoseksualną).