Masturbacja i pociąg do mężczyzn u 14-latka

Cześć, mam 14 lat i od września zaczynam II klasę gimnazjum. Od kilku miesięcy mam taki problem, ponieważ czuję pociąg do mężczyzn. Masturbując się myślę o facetach, wydaje mi się że jestem homo i uważam że jestem. Powiedziałem o tym moim rodzicom że jestem natomiast oni powiedzieli że jestem za młody żeby takie rzeczy stwierdzać. Nie wiem gdzie mam się podziać, jeden chłopak nawet mi się podoba. Co mam robić? Ukrywać się? Wierzyć że jestem czy nie jestem? Proszę o odpowiedź

Witam serdecznie, Twoi rodzice mogą mieć rację, że jeszcze jest za wcześnie, żeby być pewnym swojej orientacji. Jedną z faz rozwoju psychoseksualnego jest tak zwana faza homofilna. Występuje ona najczęściej około 12 roku życia (choć jest to indywidualne i może pojawić się później) i charakteryzuje się dążeniem do przebywania z osobami tej samej płci, fantazjami seksualnymi o treści homoseksualnej. Mogą pojawić się również kontakty homoseksualne. Występowanie tego rodzaju zachowań rzadko jest symptomem orientacji seksualnej. Poczekaj, nie przyklejaj sobie żadnej etykietki i "nie wkręcaj" sobie niczego. Pozdrawiam

Może rzeczywiście jesteś a może nie. W Twoim wieku preferencje sexualne nie są w pełni wykształcone, wpływa na to wiele czynników. Czy chcesz już podejmować współżycie??
Myśli i fantazje są normalne, wszyscy je mamy, więc na razie poczekaj co będzie się dalej działo w Twoim życiu.