Upodobania seksualne męża

Witam. Moj mąż ma ostatnio problem trsci seksualnej. Otóż chciałby abym masturbowała Go po czym chce aby skierować członka na Jego usta aby mógł wystrzelić do swojej buzi. Już kiedyś wystrzelił sobie na buzie i bardzo Go to podnieciło. Mąż jest zmartwiony. Prosimy o radę jak postępować z takim problemem. Mąż boi się czy Jego zachowanie jest normalne . Dziękuję

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Jeśli takie zachowanie odpowiada obojgu partnerom, to nie ma przeciwwskazań, aby byłą elementem życia seksualnego.

Pozdrawiam!