Masturbacja a pociąg do przedmiotów codziennego użytku

Mam pewien problem. Od roku się masturbuję. Od pewnego czasu zaczęły pociągać mnie przedmioty codziennego użytku. Czy to jest normalne?

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Jednym z jej elementów może być także np. fetyszyzm.
Warto jednak skonsultować się z psychologiem, aby lepiej zrozumieć swoje potrzeby seksualnej i zastanowić się, jaki obecne nawyki mogą mieć wpływ na życie seksualne w związku.

Pozdrawiam!