Pociąg do damskich ubrań i silne wzwody penisa

Mam pytanie. Czuje silny pociąg do damskich ubranek , nie raz mam ochotę włożyć na siebie sukienkę , na nogi ponczoch oraz damskie stringi , ponadto mam do tego sile zwody penisa , również chcę sobie zrobić kobiecą fryzurkę intymna. chcę w przyszłości podać amputacji penisa. Co należy zrobić z tym

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Elementy fetyszyzmu czy transwestytyzmu można w sobie zrozumieć i akceptować. Zazwyczaj wymaga to jednak specjalistycznej pomocy i wsparcia.
Jeśli pragnie Pan lub fantazjuje o zmianie płci i/ lub domyśla się Pan, że jest osobą transseksualną, należy zgłosić się zarówno do lekarza seksuologa, jak i psychologa seksuologa, którzy m.in. wyjaśnią, jak przebiega proces korekty płci oraz, czy i w jaki sposób rozpoczęcie tego procesu będzie u Pana możliwe i pomocne.

Pozdrawiam!