Silny pociąg do damskich ubrań, kosmetyków i bielizny oraz masturbacja w celu rozładowania napięcia

Witam mam pytanie już od dawna czuję silny pociąg do damskich ubrań kosmetyków i bielizny , powoduje to u mnie silne zwody penisa , a co za tym idzie często się masturbuje w celu rozładowania napięcia. Czy jest to normalne czy trzeba udać się do lekarza.

Fetysz jako taki nie stanowi problemu w momencie, kiedy jest pewnego rodzaju urozmaiceniem współżycia. Problem zaczyna się wtedy, gdy bez obecności fetyszu (czyli obiektu pobudzającego - w Pana wypadku damskich ubrań, kosmetyków, bielizny) kontakt seksualny i satysfakcjonujące współżycie jest niemożliwe. Jeżeli odczuwa Pan dyskomfort związany z opisywaną przez Pana sytuacją - polecam udać się na spotkanie z psychologiem/seksuologiem, z którym przepracuje Pan problem. Powodzenia.