Pierwszy stosunek z kobietą a sprawienie jej przyjemności

Mam pytanie . Jak mężczyzna powinien pięścić kobietę podczas pierwszego seksu, tak aby nie sprawić jej zawodu czy spowodować przykrości, aby była zadowolona.

"edykacyjno-profilaktyczną" u psychologa-seksuologa.
Czytanie poradników czy forum mogą być jednak niewystarczajace. Seksuolodzy są przyzwyczajeni do takich porad i pomocy...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry.

Nie ma niestety, prostej i jednoznacznej „instrukcji obsługi kobiety podczas pierwszego (i nie tylko) seksu”. Najprościej z pytaniem tym zwrócić się do strony zainteresowanej, czyli samej kobiety.

Pozdrawiam.