Czy spróbować szybkich randek?

witam mam taki progle że jestem męrzczyznom po 30 roku rzycia i niestety nalerze do grupy osup zamknietych w sobie a tym bardziej do kobiet i byłem z tym u psychologa i po zakonczeniu pierwszej wizyty zrobiło mi się lepiej na duch i kedy wruciłem do domu to zaczołem przeglodać internet i trafiłem na stronę organizatorów tak zwanych "Szybkich radek "i znalazłem tam informacje że śmiało morze przyjść tam osoba z mojim dyskonfortem jaka jest nieśmiałośc wieć pytani do psychologów cz to nie jest głupi pomysł bo gdzieś nawet przeczytałem że jeśli chodzi o relacje między ludzke to 14 procet rozmowy a reszta to mowa ciała bo ogulnie polega na tym że męrzczyzna siada na przy stole obok kobiety i w 7 minut muszom się zapezętować więc zapytam się jeszcze ras cz faktycznie bym muk sprubaować

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję, że podzielił się Pan swoim pytaniem.
Dostrzegam i gratuluję, że podejmuje Pan kroki, bo chce Pan efektywnie sobie pomóc.

Odpowiadając na Pana pytanie, "szybkie randki" są pewna formą nabywania praktycznej umiejętności relacji z płcią przeciwną.
Co w przypadku Pana nieśmiałości byłoby pozytywnym wyzwaniem.

Mam taką hipotezę Pana problemów..., że wynikają one z Pana nieadekwatnej samooceny oraz samoakceptacji.

Z mojej strony myślę, że warto byłoby, by podjął Pan pracę terapeutyczną/rozwojową, pod okiem Psychologa, by nabyć/pogłębić umiejętności komunikacyjne.
Dobrym rozwiązaniem byłby trening umiejętności społecznych oraz komunikacyjnych.
Aktywne treningi zwiększyłyby u Pana kompetencje, co fundamentalnie wzmocniłoby u Pana poczucie pewności siebie, a to z kolei podwyższyłoby samoocenę.
Takie treningi są czasami organizowane "za free" trzeba poszukiwać aktualnych info w Internecie.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest teraz Panu najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605