Warsztaty psychologiczne - jakie wybrać?

A jakie zna Pani treningi i warsztaty psychologiczne na temat rozwoju wewnętrznego, pracy w grupie, samooceny, radzenia sobie ze stresem i wartości? Czy zna Pani jakieś treningi w Łodzi, bo mieszkam w Łodzi?
ponad rok temu

Witam!

Treningi i warsztaty są zwykle organizowane przez ośrodki państwowe udzielające pomocy psychologicznej lub prywatne przychodnie/poradnie psychologiczne. Każde z takich miejsc ma swoje własne propozycje i tematy zajęć. Poleciłam Panu tematykę, natomiast same nazwy zajęć i ćwiczenia (materiał), jakie się na nich wykonuje w znacznym zakresie są ustalane przez trenera czy organizatora. Informacje na temat takich szkoleń powinny być zamieszczone w Internecie na stronach poradni. Oprócz zajęć prowadzonych przez trenerów może Pan także ćwiczyć sam. Warto w tym celu zaopatrzyć się w poradniki psychologiczne lub poszukać konkretnych ćwiczeń w Internecie. W ten sposób będzie Pan mógł sam w domu trenować pewne cechy lub sposoby radzenia sobie, które mogą pozytywnie wpłynąć na Pana samopoczucie oraz kontakty społeczne. Na temat warsztatów organizowanych w Łodzi warto dopytać psychologa, do którego chodzi Pan na spotkania. Może będzie potrafił Panu polecić konkretne poradnie zajmujące się taką działalnością w Pana mieście.

Pozdrawiam