Jak odnaleźć pełnię szczęścia i dojść do czegoś w życiu?

Witam mam pewien problem ze sobą otóż mam 24 lata pracuje jako magazynier .od pewnego czasu dużo oglądam o ludziach sukcesu typu Jacek Wiśniowski .Ciągle żyje w myślach i marzeniach o własnym interesie dużych pieniądzach .Po rozmowie z przyjacielem który jest programistą dotarło do mnie że to do niczego mnie nie doprowadzi że muszę być w czymś dobry jednak nic nie odnalazłem co bym chciał robić z w życiu owszem jestem z wykształcenia cukiernikiem jednak nigdy mnie to nie kręciło . Nie wiem co robić nie chcę całe życie pracować jako magazynier bo naprawdę dużo nie zarobię

Witam,
pomocny może być proces psychoterapeutyczny, wskazana jest konsultacja psychologiczna, psychoterapia.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od tego, że żyjemy w Świecie ciągłych zmian, wokół Nas i w Nas.
Każda wielka zmiana zaczyna się od malutkiego kroku…

Z Pana relacji wynika, że jest Pan świadomy tego, co się z Panem i u Pana dzieje (od kilku lat?) jest Pan w takim momencie, że poczuł Pan że nie odpowiada Panu takie życie, jak dotychczas..., że chce Pan WIĘCEJ, by móc realizować własne pragnienia/potrzeby/marzenia.

I świetnie!
Jest Pan teraz w takim miejscu, że zaczął poszukiwać odpowiedzi, pytając siebie, co mógłby Pan robić i żeby było to zgodne z Pana flow.
Domniemam, że utrwaliła się u Pana postawa (status quo) przywiązania do powtarzania utrwalonych, starych i wygodnych nawyków, bo znanych Panu: "Ciągle żyje w myślach i marzeniach o własnym interesie dużych pieniądzach".
I świetnie, że Pan marzy, bo od marzeń zaczyna się materializacja tech marzeń.., jednak..., aby tak się zadziało potrzebne jest DZIAŁANIE :)

Nie wiem, jak spędza Pan czas po pracy, jakie ma zainteresowania, wśród jakich Ludzi Pan przebywa? Wśród inspirujących, "dmuchających w skrzydła? Czy też Innych...?
Bo to (również!) ma znaczenie!
Od czego może Pan już (dzisiaj!) zacząć...?

A książki poradniki (biznesowe) czy lubi czytać je Pan?
Często słyszę od moich Klientów, że książki są takie drogie- tak, jednak zawarta w nich wiedza jest bezcenna.
Alternatywą są Biblioteki, które bardzo starają się o wartościowe zasoby, i które gorąco polecam- jedyny krok, to po prostu zapisać się.

Podsumowując, zachęcałabym Pana do osobistej rozmowy (ewentualnej) pracy rozwojowej pod okiem psychologa, by mógł Pan dotrzeć do Tego, Co byłoby Pana powołaniem i dawało satysfakcję materialną.
Alternatywą byłyby również spotkania rozwojowe coachingowe (z coachem) oraz podnoszenie podążanie edukacyjne zgodne z pasją...

Ja wspieram Pana mentalnie!

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com