Czy możliwe jest, że ta hipnoza na mnie też wpłynęła?

Dzień Dobry, ostatnio uczestniczyłem w pokazie hipnozy mesmerycznej na pokazie scenicznym. Ludzie byli hipnotyzowani na odległość i tracili przytomność na kilka minut, gdzie animator był na scenie i robił to z daleka. Ja byłem cały czas świadomy. Czy możliwe jest, że ta hipnoza na mnie też wpłynęła z daleka albo na charakter, osobowość itd.? Dodam, że czułem chyba ciepło ale chyba z nerwów bo serce mi biło, że masakra. I czy w ogóle jest coś takiego jak indukcje hipnotyczne ?

Pozostając świadomym nie ma możliwości wpływu hipnozy na Pana zachowanie ani odczucia (osobowość, temperament, charakter nie zmieniają się pod wpływem hipnozy). Pozdrawiam