Dlaczego życie mnie przerasta?

Witam mam wielki problem ze soba ! Mam 41 lat i mieszkam z rodzicami od 8 lat nie moge znalezc pracy takiej jaka chcę nigdy nie mialem kobiety nawet nie uprawialem seksu. Chodziłem po roznych psychologach,psychiatrach czy nawet hipnotyzerach, po prostu zycie jest dla mnie za trudne . Jestem ze zaradnoscią na etapie nastolatka. Nic w życiu nie osiagnołem. Jestem nieudacznikiem nawet mam strach popelnic samobojstwo gdyz jestem tchorzem. Chce wyjechac za praca za granica moja 1 sza od 8 lat.

Witam, zastanawia się Pan nad własnym życiem. Planuje wyjazd za granicę za pracą, w kraju nie mógł Pan znaleźć satysfakcjonującego zajęcia. Bardzo krytycznie podchodzi Pan do siebie. Na pewno nie powiem nic odkrywczego, biorąc pod uwagę że korzystał Pan już z pomocy specjalistycznej, że przy odpowiedniej motywacji psychoterapia mogłaby pomóc. Być może warto znaleźć grupę wsparcia, rozwojową, jak np:. http://www.pracowniakreska.com/grupa-rozwojowa/
Pozdrawiam serdecznie

Szanowny Panie, pisze Pan o wieloletnio doświadczanych trudnościach na rożnych polach życia. Oczywiście nie da się odpowiedzieć na pytanie "dlaczego życie mnie przerasta?". Nikt ze specjalistów na tym portalu Pana nie zna. Pisze Pan o tym, iż brał Pan udział w spotkaniach terapeutycznych i lekarskich (zastanawiam się jak długo, jak regularnie?). Pisze Pan o sobie w silnie negatywny sposób, to pokazuje, że nie sprostuje Pan swoim własnym standardom. Jednocześnie pisze Pan o dużych życiowych celach takich jak związek, kariera. Być może warto podejść do tematu na zasadzie dzielenia celów, krok po kroku. Zachęcam do wizyty u specjalisty, być może w Polsce, być może za granicą. Jeśli jest coś, co utrudnia Panu realizację zamierzonych celów, to z pewnością da się to znaleźć i nad tym pracować.
Pozdrawiam