Dlaczego nie potrafię określić czego chce?

Nie potrafię określić czego chce czego oczekuje. Nie potrafię sobie samemu pomóc. Zgubiłem się we własnym życiu. Każdego kogo pytam o pomoc. Mówi nie jesteś pępkiem świata wez sie w garść i żyj. Yhm.! Gdybym potrafił zrobiłbym to...

Witam. Czasami się zdarza, że w pewnym momencie zastanawiamy się nad naszym życiem i widzimy tylko wielki znak zapytania. Proponuje Panu zastanowić się nad tym co Pan już osiągnął, co już ma. Następnie spróbować odnaleźć przyszłe cele. Jeśli się Panu to nie uda, czytam, że od bliskich Pan nie może uzyskać pomocy. Sugeruje zgłosić się do psychologa. Pomoże Panu odnaleźć cele, pokieruje Panem w odpowiedni dla Pana sposób.

Dzień dobry!

Wielu ludzi potrzebuje okresu poszukiwań, aby uświadomić sobie własną sytuację życiową, swoje trudności i mocne strony. To proces, który wymaga czasu, motywacji i wysiłku. Często taką drogą odkrywania "czego chcę" jest psychoterapia.

Pozdrawiam!