Książki psychologiczne, które wpłyną na moje życie

Prosiłbym o polecenie mi listy książek z psychologi, które wpłynęły by na moje życie lub w jakimś stopniu ułatwiłyby mi życie (mam 18 lat). Nie proszę o recenzje tylko o tytuł i autora.

Każda książka może wpłynąć na nasze życie, wszystko zależy od tego czego się szuka. Możliwości jest niezliczona ilość. Powiedz na które elementy swojego życia chcesz wpłynąć i co chcesz w nim zmienić, a może uda nam się znaleźć coś, co w tej zmianie będzie mogło Ci pomóc.

Dzień dobry!

Jaką konkretnie sferę życia, tematykę ma Pan na myśli, pisząc o "wpływaniu na życie"? Dla każdej osoby inne kwestie są istotne i różne książki okazują się poruszające, ważne czy odkrywcze.

Pozdrawiam!