Dlaczego moje życie to porażka?

Witam, prowadzę monotonne życie, jestem w chorym związku z którego próbuję uciec, nie mam przyjaciół, nawet znajomych, wszystko to jedna wielka porażka, to wszystko odbiera mi radość z życia, dzięki Bogu mam chociaż prace, mam 22 lata.. proszę o pomoc, nie mam nikogo aby zwrócić się z moim problemem

Proszę Pani,
Przede wszystkim trzeba zauważyć, że nadal znajduje się Pani na początku swojego życia. Wszystko da się poprawić! Proszę zauważyć, że wyrażenie "wszystko to jedna wielka porażka" jest nadmiernie ogólne, i być może ograniczające Pani spojrzenie. Może dobrze zrobiłby Pani kontakt z psychologiem, coachem lub terapeutą, by rozpatrzyć Pani plany życiowe.

Serdeczna e pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam. Właśnie między innymi dlatego o czym Pani pisze warto mieć choć jedną osobę bliską, znajomą. Skoro pracuje Pani to może tam można poszukać kogoś z kim można porozmawiać, zakolegować się.
Magdalena Brabec