Jak można radzić sobie ze złością?

jak radzi sobie ze złoscia?

Proszę Pani,
Po pierwsze są sytuacje, w których złość lub gniew są adekwatnymi emocjami. Rozumiem, że Pani chodzi o złość lub gniew, które pojawiają się w sytuacjach, w których nie powinny się pojawiać.
Złość lub gniew pojawiają się gdy emocjonalnie odbiera się jakieś bodźce jako zagrażające lub przeszkadzające. Proszę spróbować zaobserwować jakie konkretne sytuacje wprowadzają Panią w ten stan. W początkowej fazie, gdy uda się zauważyć emocje, w samym jej początku, wówczas jest szansa na jej złagodzenie, lub nawet wyeliminowanie.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza