Niekontrolowane ataki złości tylko do jednej osoby

Witam, czy powinnam się zgłosić do lekarza jeżeli mam niekontrolowane ataki złości tylko do jednej osoby? Nikt i nic nie wyprowadza mnie tak z równowagi jak mój mąż.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza