Biseksualizm a wybór partnera

Witam . Mam na imię Martyna . Mam problem . Byłam z chłopakiem , lecz potem zerwaliśmy ale nie przestałam go kochać . potem poznałam dziewczyne a że jestem biseksualna jesteśmy razem . ostatnio po paru miesiącach odnowiliśmy kontakt z byłym chłopakiem i uczucie wróciło. i nie wiem co mam zrobić . czy zostać z nią czy wrócić do niego .?

Witam Panią
Pisze Pani o wątpliwościach czy wiązać się w relacje z byłym czy zostać z obecną partnerką. Proszę sobie to po prostu sprawdzić, spotkać się z byłym i szczeże porozmawiać o oczekiwaniach, wątpliwościach, złości itd
Anna Suligowska

Proszę Pani,
Przezywa Pani konflikt wewnętrzny. Można zatem powiedzieć, że można go rozwiązać przez dokonanie wyboru. Nie jest to jednak takie proste gdyż wybierając jedną z opcji druga opcja zaczyna być atrakcyjniejsza itd. Prosze dać sobie szansę na wybór, a tymczasem, do czasu wyboru, proszę wypróbowywać obie opcje.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam. To, że wróciło uczucie do niego, nie znaczy, że będziecie razem. A po drugie skoro wróciło uczucie do niego to proszę sobie odpowiedzieć jakie uczucia ma pani do swojej obecnej dziewczyny.