Biseksualizm a odczuwanie pociągu fizycznego do jednej z płci

Jestem gejem bedącym w związku seksualnym z 30letnim, biseksualnym chłopakiem, który twierdzi, że nie potrafi się zakochać w mężczyźnie, a w kobiecie niby tak (w kobiecie był podobno tylko raz zauroczony). Czy to co on mówi jest w ogóle możliwe? Czy osoba biseksualna może odczuwać do jednej z płci tylko pociąg fizyczny?

Proponuję wizytę u psychologa-seksuologa, mam nadzieję, że będzie w długiej rozmowie łatwiej uzyskać wgląd w konkretną sytuację.
Pozdrawiam. JW