Problem z rozpoznaniem orientacji seksualnej

Witam mam 21 - lat .. jestem dziewcia, i mam problem z rozpoznaniem oriętacji.. Podobaja mi sie bardzo faceci i za rowno kobiety. Nie moge sie przełamać zeby miała za soba swoj pierwszy raz. Miałam ostanio przypadek ze moj przyjaciel z dziecinstwa przyszedl. i chcial to zrobic spoko doszlo do jakis tam pieszczot i wogole a nie moglam sie przelamac zeby to zrobic z nim. Byłam bardzo spieta myślami bylam gdzie indziej Prosze o pomoc

Wskazana wizyta u seksuologa-psychologa, mam nadzieję, ze pozwoli to na lepszy wgląd w swoją seksualnośc.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Bardzo wiele osób do odbycia stosunku (czy to pierwszego czy każdego kolejnego) potrzebuje czuć emocjonalną więź z partnerem, relację romantyczną, stan zakochania, zauroczenia, wzajemnego pożądania. Jest naturalne, że większość ludzi nie będzie gotowa do pełnego, świadomego, radosnego przeżywania stosunku (tym bardziej pierwszego w życiu) z przypadkową osobą w niesprzyjających okolicznościach. Jest bardzo prawdopodobne, że kiedy pozna Pani osobę, do której poczuje wyjątkowe uczucia, spontaniczne silne pożądanie i podniecenie w kontakcie z nią, będzie Pani wiedziała, że to właściwy moment i właściwy człowiek, z którym ma Pani ochotę odbyć stosunek. Nie sposób przewidzieć, czy osobą tą będzie kobieta czy mężczyzna. Większość ludzi ma orientację heteroseksualną (to znaczy preferują seks z osobami płci odmiennej), ale też bardzo wiele osób określa swoje potrzeby jako biseksualne - tzn. podobają im się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Pozdrawiam!