Czy okazywanie czułości najlepszej przyjaciółce może coś oznaczać?

Czy jeśli mówię mojej najlepszej przyjaciółce często "kocham Cię" i lubię okazywać czułość,może to coś oznaczać ? dodam,że zawsze miałam lepszy kontakt z kobietami,ale za to w domu z tatą.

Dzień dobry!

A jak Pani uważa, co to mogłoby oznaczać? Wielu ludzi okazuje dużą czułość i używa słowa "kocham cię" w stosunku do bliskiego przyjaciela (choć nie jest to relacja romantyczna). Może to wynikać z cech osobowości (towarzyskość, emocjonalność, wrażliwość, otwartość na relacje), przyjętych wzorców rodzinnych, środowiska i kultury, w której się żyje. Jednocześnie bardzo bliska, zaangażowana więź z przyjaciółką tej samej płci jest naturalnym etapem rozwoju człowieka w wieku nastoletnim. Osoby zadające podobne pytanie jak Pani, często w podtekście pytają "Czy to oznacza, że jestem homoseksualna?". Nie. Może być Pani zarówno homoseksualna, heteroseksualna, jak i biseksualna.

Pozdrawiam!