Potrzeba okazywania miłości w życiu

Witam! Mam poważny problem a mianowicie tyczy się tego że wszystkim się przejmuje ,każdą małą sprawą , jak ktoś ze mnie żartuje tak dla zabawy ja biorę to na poważnie i się zamartwiam ,albo obrażam. Ciągle przez to tworze awantury z moim chłopakiem ,a nie chce tego bo zależy mi na nim, a boje się że mnie przez to zostawi. Czasem wydaje mi się że może brak okazywania miłości przez rodziców spowodował że mam potrzebę by ktoś mi ją okazywał.Proszę o poradę i pomoc bo strasznie się męczę.Pola(21.l)

Zachęcam do lektury książki "Program zmiany sposobu życia":
http://www.ceneo.pl/17672746#tab=spec

Znajdzie w niej Pani informacje zarówno o takich życiowych wzorcach, jak i sposobach zmieniania ich na bardziej pomocne.

Pozdrawiam!