Jak sprawić kobiecie przyjemność?

Mój problem polega na tym że nie potrafię sprawić swojej kobiecie przyjemności. Uprawialiśmy seks dopiero parę razy i jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami w tych sprawach . Próbowałem seksu oralnego , zazwyczaj kochamy się też bardzo długo 3-2 godziny i ona tylko jak dochodzi to trochę wzdycha , a tak to zupełna cisza . Proszę o pomoc , czy to się leczy czy po prostu (jak to czytałem) Kobieta musi się tego nauczyć ? Dziękuję

Dzień dobry!

A jakich innych reakcji oczekiwałby Pan po partnerce? Nie wspomina Pan, jak oceniacie Wasz związek, czy jesteście ze sobą szczęśliwi. Nie wspomina Pan również, co sama dziewczyna mówi o Waszym życiu seksualnym. Czy jest dla niej miłe, przyjemne, radosne? Czy sama zauważa jakikolwiek problem? Mówi Pan jednak, że dziewczyna ma orgazmy podczas zbliżeń. Braku krzyków i jęków podczas współżycia nie leczy się, ponieważ namiętne hałasowanie nie jest jedynym prawidłowym sposobem przeżywania seksu, - choć tak można by wywnioskować, opierając się o filmy pornograficzne. Warto, żeby wszystkie pytania ze swojego listu, zadał Pan wprost swojej dziewczynie. Z pewnością jednak kobieca seksualność, ekspresja seksualna może się zmieniać i rozwijać przez całe życie.

Pozdrawiam!

To dopiero Wasz początek rozwoju "ars amandi".
Poznawanie siebie to fascynujący proces, także jest to wzajemna nauka, która bez empatii jest mało efektywna.
Dajcie sobie więcej czasu na "dopasowanie się", dużo rozmawiajcie, ale bez zbytniej powagi, raczej "z przymrużeniem oka", z przytuleniem się...
Niestety filmy erotyczne, a zwłaszcza pornograficzne przedstawiają często karykaturę lub parodię miłości i bliskości Pary. Negatywny wpływ takich mediów widać na codzień w gabinecie. Zwłaszcza młodzi są nieodpornii na taką swoistą indoktrynację i fałsz.
Pozdrawiam. JW