Dlaczego po wytrysku nie mogę od razu dotknąć prącia?

Zawsze tak mam podczas maturbacji ! Gdy mam wytrysk nie mogę OD RAZU dotknąć pracia! A jak widziałem w filmach pornograficznych oni jeszcze go dotykają , zgłosić ten problem do seksuloga? P.s proszę nie mylić tego z okresem refrakcji

Jednak warto pamiętać, że opisuje Pan zjawisko, które jest bardzo indywidualne i zmienne wśród mężczyzn. Tak jak różny jest czas refrakcji, tak różna jest wrażliwość penisa bezpośrednio po wytrysku.
Najważniejsza moja uwaga jest natomiast taka, że filmy pornograficzne w ŻADNYM PRZYPADKU nie mogą być źródłem informacji dotyczącym seksu. To filmy, w których grają osoby wyselekcjonowane, nierzadko wspomagające się środkami farmakologicznymi. Istotną rolę odgrywa scenariusz, "sztuczki filmowe", cięcia i powtórki scen. Czy "Gwiezdne Wojny" są źródłem informacji o kosmosie i życiu pozaziemskim? Czy James Bond i jego przygody obrazują życie "zwykłego Kowalskiego"? Nie. I idąc dalej tym tropem proszę podobnie traktować filmy pornograficzne - to tylko film. Prawdziwy seks wygląda inaczej. To, co widać na ekranie to fikcja.
Pozdrawiam i życzę dużo pomyślności!
seksuolog@grabowski.gr