Relacja z chłopakiem i kontakt przez Internet

Nie mam pojecia co robic. Poznalam sie z chlopakiem w pracy 4 lata temu. Z poczatku bylismy tylko znajomymi z pracy potem oboje cos poczulismy (nie spotykalismy sie poza praca) on wyjechal do pracy do anglii w miedzyczasie wyznal mi milosc, ale za posrednictwem internetu. Obiecywal ze bedziemy sie widywali. Wrocil pol roku temu oczywiscie odzywa sie tylko przez internet. Pisze ze mu zalezy, ale dla mnie to wszystko jest trudne bo on nie proponuje spotkan. Zalezy mi na nim i nie wiem co mam robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje aby Pani zaproponowała spotkanie, a następnie szczerze porozmawiać jak Partner widzi dalej Państwa związek.

Witam, może skoro nie proponuje Pani spotkania, lecz utrzymuje kontakt, to warto aby Pani zaproponowała spotkanie oraz szczerze porozmawiać o tej relacji. Pozdrawiam.