Jak odbudować relację z przyjaciółką?

Dzień dobry, Posiadałam przyjaciółkę, którą poznałam przez internet. Rozmawiałyśmy ze sobą codziennie od lipca zeszłego roku (czyli 2018) lecz niedawno, w wyniku pewnej sytuacji napisała mi, że jestem fałszywa. Oczywiście mnie to zabolało, jednak tęsknię za naszymi rozmowami i chciałabym jakoś odbudować tę relację, rzecz w tym, że nie wiem jak. Myślałam, że po kilku dniach mi przejdzie, lecz nie umiem tak po prostu zapomnieć.

Dzień dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zaciekawiło mnie, czy doszczegółowiła Pani Przyjaciółka, na skutek czego oceniła Panią, że jest Pani fałszywa?
I jaka jest Pani opinia na tą ocenę, napisała Pani, że taka informacja zabolała Panią.

Zachęcałabym Panią, by zaproponować spotkanie osobiste (jeśli to możliwe) porozmawiać szczerze, otwarcie i nie oceniająco z Przyjaciółką by oczyścić relację, by na nowo ją odbudować.
Bo to jest tak, że każdy odbiera rzeczywistość po swojemu - dlatego tak ważna jest rozmowa, by wzajemnie się zrozumieć.

Z życzeniami dla Pani by się udało!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605