Oschłe zachowanie pomimo wyznania miłości

Znam pewnego faceta od kilku lat. Zależy mi na nim. On w miedzy czasie wyjechal do pracy za granice. Nasz kontakt ograniczal się tylko do rozmów na fb. W ten wlasnie sposób wyznal mi milosc. Teraz przyjechal do Polski i jest tu od kilku miesięcy. Widujemy się czasami gdyż ja pracuje w pizzerii a on tam czasami przychodzi ale traktuje mnie oschle i z dystansem mimo ze przez SMS wygląda to zupelnie inaczej. Do tej pory z nim nie rozmawialam sam na sam. Czuje się okropnie i bardzo mi na nim zależy.

Dzień Dobry Pani,

Na podstawie Pani opisu wnioskuję, że Pani Mężczyzna ma trudność z bezpośrednim wyrażaniem ciepłych uczuć względem Pani i prawdopodobnie potrzebuje czasu żeby się "oswoić" z relacją między Wami.

Gdyby miała Pani potrzebę rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani tylko udanej relacji,
Irena Mielnik-Madej