Co zrobić, gdy partner flirtuje z innymi kobietami?

Witam. Jestesmy z partnerem razem od prawie 7 lat, mamy dziecko. On slodzi roznym Paniom poznanym przez internet na grupach fb. Wysylaja sobie buziaczki, serduszka, z niektorymi ma kontakt tel. Twierdzi, ze to tylko zarty, ze on poprostu tak rozmawia z kobietami, zeby bylo im milo. Pomimo tego, ze powiedzialam wprost jak sie z tym czuje- robi to nadal. Tel ma zablokowany, nawet znajomych na fb zablokowal, zebym nie widziala kogo tam ma. Wypiera sie wszystkiego- ze to nie flirt- to zarty. Ale te jego zarty strasznie mnie krzywdza. Ja choruje na depresje- odkad wyszlo na jaw, w jaki sposob on "zartuje"-mam nawrot

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mam mało danych..

Z zaprezentowanej przez Panią relacji, z jakiegoś powodu Pani Partner Czegoś poszukuje, nie przyjmując do wiadomości, jak Pani się czuje w takiej sytuacji....

Może trochę przewrotnie..., proszę zapytać Pani Partnera, jak On by się czuł, kiedy to Pani, by tak sobie "żartowała" z innymi Mężczyznami, na Portalu.

Zachęcałabym Panią by porozmawiała Pani szczerze, z Partnerem:
1. Za czym tęskni w relacji, z Panią? Czego Mu brakuje?
2. Jakie macie, Pani/Partner potrzeby/pragnienia?
3. Co i jak możecie wspólnie zrobić, by wzmocnić? być może odnowić więź?

Relacja partnerska, jest relacja wymagającą efektywnej komunikacji Partnerów oraz wymaga otwartości/uważności na odpowiadanie, na potrzeby
obojga Partnerów.

Zachęcałabym Państwa, do rozważenia terapii par.
Zasygnalizowała Pani, że ma zdiagnozowany stan depresyjny, myślę że warto byłoby rozważyć również podjęcie psychoterapii, do czego Panią inspiruję.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam Panią serdecznie, do rozmowy, na
sesję via Skype (Irena Mielnik-Madej)

Z przesłaniem dla Państwa tylko satysfakcjonującej relacji,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Szanowna Pani,
zalecane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie