Jak poradzić sobie ze zdradą swojego partnera?

Jestem od roku, jak nam się wydaje w szczęśliwym związku. Nie brakuje w tym związku nic, a mimo to zdradziłam partnera, z kimś na kim również mi zależy. Nie czuje się dobrze z tym , że oszukuję partnera, ani nie czuje się dobrze z tym , że byłam w stanie go zdradzić. Z drugiej zaś strony, kiedy przebywałam z moim w zasadzie kochankiem, nie widziałam świata poza nim, mimo iż widzimy się zaledwie trzy razy do roku. Nie jestem w stanie poradzić sobie z tym. Kocham partnera, a jednak byłam w stanie być mu niewierna. Jak mogłabym sobie z tym poradzić?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zacznę od tego, że proszę samej Sobie podziękować, by przyjąć tę trudną lekcję rozwojową, bo dzięki tym zdarzeniom, może Pani zatrzymać się, by przewartościować swoją dotychczasową relację partnerską oraz relację (poza partnerską).
A tak przewrotnie..., jak Pani by się poczuła, będąc w sytuacji Pani Partnera?

Z Pani relacji, domniemuję, że jednak Czegoś zabrakło/brakuje? w Państwa związku partnerskim..., pomimo zasygnalizowania przez Panią:
"... Nie brakuje w tym związku nic, a mimo to zdradziłam partnera, z kimś na kim również mi zależy... ."

Zachęcałabym Panią, by dała sobie Pani czas i przestrzeń, by mogła Pani pobyć sama ze Sobą, by zastanowić się:
1. Co dla Pani jest ważne w relacji partnerskiej?
2. Co Pani daje obecna relacja partnerska? Jaką ma dla Pani wartość?
3. Co tak naprawdę Pani daje relacja z drugim Mężczyzną?
4. Czuje się Pani ważna, kochana, zaopiekowana, kiedy jest taka potrzeba?
5. Za czym Pani tęskni?

Inspiruję Panią (kiedy Pani tak poczuje) do podjęcia szczerej, otwartej rozmowy z Pani Partnerem, m. in. czego Pani potrzebowałaby w związku, dając równocześnie przestrzeń na to, co dla Partnera byłoby pragnieniem.

Myślę, że po przeanalizowaniu, wyciągnie Pani optymalne dla Siebie wnioski, by skupić się na ważnej dla Pani relacji.

Jeśli potrzebowałaby Pani rozmowy, zapraszam na sesję via Skype lub do Gabinetu.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605