Co mogę zrobić, jeśli partner unika kontaktu seksualnego?

Jestem od nie dawna z partnerem bardzo sie kochamy planujemy przyszlosc sama mam 2dzieci ktore kocha tylko ze niechce sexu ani dziecka ze mna ktore planowalismy to a teraz on Niechce unuka kontaktu seksualnego co moge zrobic

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Po przeczytaniu Pani posta, zachęcałabym Panią do szczerej, otwartej oraz nie oceniającej rozmowy, z Pani Partnerem (najlepiej na zewnątrz domu, w którym mieszkacie, np. w miłej kawiarni) byście mogli porozmawiać o Tym, Co jest przyczyną uników Pani Partnera w sferze seksualnej oraz Jak i Co ewentualnie moglibyście razem zrobić, by poprawić Wasze relacje intymne.

Jakimś rozwiązaniem byłaby osobista konsultacja u Seksuologa albo (też) u Psychologa, poruszającego się również w tym obszarze.

Relacja partnerska, jest relacją wymagającą nieustannej pracy w związku i nad związkiem...
Jak również dzielenia się swoimi uczuciami/pragnieniami/wątpliwościami, jak również obawami, czy nawet lękami.
Relacja partnerska tylko wtedy jest możliwa, gdy dwoje Partnerów wyraża swoje potrzeby/pragnienia oraz wzajemnie na nie odpowiada.

Podsumowując..., inspiruję Panią do efektywnej komunikacji z Partnerem.

Gdyby miała Pani życzenie (takiej) rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype lub osobiście.

Serdeczności i radości w relacji Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605