W jaki sposób pogodzić się z partnerem?

Witam Mój partner bo ogromnej kłótni wyszedl z domu i przyjeżdża tylko do dziecka nie chce zostać na noc. Nie chce wrocic. Boję się że to koniec co mam w tej sytuacji robić poczekać aż sam podejmie decyzję czy prosić o to żeby wrócił najbardziej cierpi na tym dziecko bo widzi to tylko chwilę wieczorem. Nie wiem co dalej będzie on jest bardzo uparty i nie da sie przekonać że wcale nie robi dobrze albo dobrze sama nie wiem już co mam robić.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję, ze napisała Pani do Portalu, mam nadzieję że podzielenie się swoim przeżywaniem przyniosło Pani małą ulgę.

Powracając do Pani pytania..., nie napisała Pani, co tak naprawdę było przyczyną "ogromnej kłótni" ...
Nie pozostaje Pani nic innego, jak uszanować decyzję zdystansowania się/wycofania Pani Partnera, by dać sobie i Jemu przestrzeń do refleksji, by mógł dotrzeć do tego, co jest ważne...

Relacja partnerska jest relacją (najbardziej) wymagającą..., wymaga umiejętnej komunikacji miedzy Partnerami, współpracy, zaangażowania, wyrażania swoich potrzeb/pragnień
oraz wzajemnego odpowiadania na te potrzeby.

Niestety! Nad rozwojem związku trzeba w sposób ciągły pracować.

Zachęcałabym Panią, do zainspirowania Partnera (przy otwartości na terapię Partnera) do podjęcia terapii par, która byłaby dla Państwa przydatna.
Terapia par jest adresowana dla Partnerów przeżywających trudności relacyjne, kryzys, niepowodzenie, komplikacje oraz dla takich, które zastanawiają się, czy nadal trwać w partnerstwie.

Myślę, że indywidualna konsultacja Pani z Psychologiem, byłaby dla Pani pomocną.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Wspieram Panią mentalnie i życzę Pani powodzenia!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605