Zazdrość chłopaka o rodzinę

Mój chłopak jest zazdrosny o rodzinę i koleżankami, Mam zakaz spotykania się ze wszystkimi. Jestem cały czas sprawdzana i monitorowana, co mam zrobic?

Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy związek z tym mężczyzną spełnia Pani potrzeby i oczekiwania. Jakie uczucia budzi w Pani tak silna zazdrość i kontrola ze strony chłopaka? Czy są to uczucia przyjemne czy też bolesne dla Pani. Jeśli uzna je Pani za szkodliwe dla samej siebie trzeba zakończyć tą relację jak najszybciej a nawet poprosić o pomoc kogoś komunię Pani ufa( rodzice, rodzeństwo) bo z takim typem chłopaka może być trudno się rozstać( choć nie musi). Chyba że dojdzie Pani do wniosku że taka relacja daje Pani satysfakcję i szczęście wtedy być razem...o ile to możliwe. Pozdrawiam i życzę dobrej dla Pani decyzji.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza