Zazdrość o kontakty partnerki

jestem zazdrosny o kontaky swojej partnerki i nie wiem jak sobie z tym poradzić chyba zepsułem tym relacje miedzy nami jak mam sobie z tym poradzic?

Dzień dobry!

Zazwyczaj zazdrość jest indywidualnym problemem psychologicznym osoby zazdrosnej. Często wiąże się np. z obniżoną samooceną, niepewnością siebie i swojej roli w związku, potrzebą nadmiernej kontroli czy wcześniejszymi trudnymi doświadczeniami w życiu i związkach.
Niekiedy zazdrość jest jednak także problemem pary - generują ją wspólnie, "hodują", obie osoby.

Zachęcam do lektury licznych artykułów, a także książek poradnikowych dot. zdrady, których autorami są psycholodzy i seksuolodzy.

W razie dalszych wątpliwości, proszę osobiście skonsultować się z psychologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza