Chorobliwa zazdrość o partnera w związku

Witam mam 25 lat a mój partner 26. Jest chorobliwie zazdrosny. Ciągle podejrzewa mnie o zdrady, kontroluje telefon, portal facebook, pocztę. Chce aby pokazała mu swoje konto bankowe, bilingi telefonów. Dla mnie to już jest nie na miejscu. Nie wychodzę z domu. Stwarza mi problem kiedy chce wyjść do koleżanki na kawę, mam się mocniej pomalować, czy elegancko ubrać. Ja nie umiem się dostatecznie otworzyć na niego może dlatego, że nie czuje żeby starał się o mnie, a tylko oczekiwał.

Dzień dobry!

Nadmierna, nieracjonalna zazdrość, kontrola ze strony partnera, którą Pani opisała, żądanie do ujawniania prywatnych informacji, zakazy i nakazy - są formą przemocy.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza