Jak odzyskać zaufanie bliskiej osoby?

Co mam zrobić gdy do mnie chłopak się nie odzywa od trzech tygodni i nie odbiera telefonu?Ponieważ go bardzo zraniłam,co ja moge zrobic,żeby sie odezwał i żeby chciał sie ze mną spotkac,on mieszka w Lublinie ja w Katowicach

Witam,

nie można drugiej osoby zmusić do kontaktu. Jeśli w jakikolwiek sposób może Pani przekazać informację, to może warto go przeprosić i dopytać czy może Pani coś zrobić, żeby naprawić sytuację. I spokojnie czekać, jednocześnie realizując siebie, swoje cele i marzenia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Pisze Pani o zranieniu chłopaka. To co może Pani zrobić to przeprosić go za to i spróbować zrozumieć jak się czuje. Nie oczekiwać przy tym, że od razu mu przejdzie. Radziłabym raczej dać mu czas, mówiąc jednocześnie, że w każdej chwili jest Pani gotowa do kontaktu. Co jakiś czas się przypominać.
W takich sytuacjach warto być szczerym i otwarcie mówić o naszych uczuciach. Ludzie często boją się tego, że zostaną w takiej sytuacji odrzuceni. Z drugiej strony jest też taka sama ilość szans, że relacja odżyje.

Pozdrawiam,

Anna Mochnaczewska

Być może jego złość jest jakoś uzasadniona? Potrzebuje czasu na to, by emocje trochę opadły, by móc Pani wysłuchać i rozważyć dalsze możliwości.
Warto próbować się kontaktować- jeśli Pani na nim nadal zależy lub też by wyjaśnić pewne sprawy, jednak nie nachalnie. Zostawiając przestrzeń, a także dając w razie czego prawo do odmowy.