Myśli o powrocie do byłego partnera i szansa na na naprawienie problemów, które doprowadziły do rozstania

Witam, Mam 22 lata, parę miesięcy temu rozstałam się z partnerem, byliśmy ze sobą ponad 5 lat. Ja od czasu rozstania spotykam się z kimś, kto ma całkowicie inny charakter: jest czuły, mogę zawsze na niego liczyć, nie żałuje kojących słów, gdzie u mojego byłego mogłam tych cech szukać bez celu. Niestety cały czas mam wątpliwości, biję się z myślami, czy to była dobra decyzja, że się rozstaliśmy. Każdy ma wady, tylko czy akurat to co zaczęło mi przeszkadzać przed rozstaniem jest do naprawienia?

pozdrawiam A.R.

Jeśli przez tyle lat związku nie zmieniło się, to czy ma szanse zmienić się teraz? Raczej warto sobie zadać pytanie- czego Pani chce, oczekuje i potrzebuje? I co Pani naprawdę czuje? Czy decyzja o rozstaniu była dojrzałą i świadoma decyzją o zakończeniu związku, czy raczej próba zmotywowania partnera do zmiany?