Jak przekonać byłego partnera o swojej zmianie?

Witam mam 20 lat, ponad 3 miesiące temu zakończyłam mój 4 letni związek. Byliśmy naprawdę szczęśliwi jednak w tym roku stałam się obojętna, zaczęły mi przeszkadzać małe rzeczy, rozstałam się z nim mimo że nadal go kochałam. On jest bardzo uczuciowy, wiem że strasznie go zraniłam. Nie dawno chciałam zacząć od nowa z nim bo wiem że nadal mnie kocha, jednak on nie chce dać tej szansy boi się zranienia i nie wierzy, że się zmieniłam. Co mam zrobić w takim wypadku każdy dzień bez niego jest okropny

Witam serdecznie, wasz związek zaczął się gdy miała Pani 16 lat i była jeszcze dzieckiem, po 4 latach jako dorosłej kobiecie zaczęły Pani przeszkadzać pewne rzeczy, stawała się Pani obojętna i za jedyne rozwiązanie uznała Pani rozstanie, dzisiaj Pani żałuje jednak warto byłoby sobie jeszcze raz przypomnieć co było przyczyną rozstania,bo coś jednak było przyczyną Pani odejścia, pomimo tego że nadal go Pani kochała, proszę odpowiedzieć sobie na pytanie czy teraz te rzeczy w chłopaku nie będą Pani przeszkadzać gdy wrócicie do siebie? Co to znaczy, że ma się Pani zmienić? Czy na pewno tylko Pani ma się zmienić? Warto porozmawiać z chłopakiem, wiem że Pani cierpi, ale odpowiedzi na takie pytania są kluczowe, Pozdrawiam Marta Reichel