Czy związek na odległość ma szanse?

czy związek na odległość ma szanse? poznałam chłopaka znamy sie 2 tyg on wyjeżdża za granice pracuje tam 2 miesiace pozniej przyjezdza na urlop na 3 tyg i tak caly czas czy taki zwiazek ma sens jak my sie nawet nie znamy i nie mamy kiedy sie poznac?

Witam Panią serdecznie. Niewątpliwie taki związek jest trudny, wymaga cierpliwości, umiejętności tolerowania tęsknoty i dużego zaufania. Nie jest jednak niemożliwy. Istnieją pary, które w ten sposób żyją przez wiele lat. Myślę, że najważniejsza jest Pani opinia na ten temat. Jeśli Pani uzna, że pragnie spróbować wejść w tą relację, warto posłuchać tego pragnienia. MDanielewicz

Dzień dobry, istnieją pracy które mogą tak funkcjonować są również takie którym to absolutnie nie odpowiada. Wydaje mi się, że pani musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy taki związek panią satysfakcjonuje? Czy w przyszłości jest szansa na zmianę pracy u partnera? Pozdrawiam.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Myślę, że czyjaś opinia na temat sensu takiego związku niewiele dla Pani wniesie. Proszę się zastanowić, czy taki układ Pani odpowiada oraz jak może to na Państwa wpływać i czy to akceptujecie. Wydaje się jasne, że tego typu relacja będzie nieco trudniejsza od "tradycyjnej" ale nie oznacza to, że niemożliwa. Wszystko zależy od tego jak Pani oraz partner się z tym czujecie. Proszę porozmawiać szczerze ze swoim partnerem o odczuwanych obawach.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com