Fantazje o seksie z inną parą

mam 42 lata jestem 3 lata po rozwodzie i prawie 3 lata z moim partnrerem pierwszy rok byl trudny bo odkrylam ze moj partner pisze z innymi kobietami i ze umowil sie na seks z para ale go nie zrealizowal. okazalo sie ze ma fantazie seks z inna para ale razem. ciezko mi bo ja sobie tego nie wyobrazam chodz nie dawno go zdradzilam i zaluje bardzo bo zrozumialam ze jest moja prawdziwa miloscia ktora szukalam tyle lat jakby tak nie bylo nie byla bym z nim po tych jego pisaniach do innych.

Witaj
w twojej wiadomości jest wiele wątków , które jeśli chcesz możesz przerobić. Dotyczy to granic w związku, zaufania oraz realizacji fantazji erotycznych w związku.Zwróć się po pomoc - poradę do psychologa SEKSUOLOGA . Terapia jest potrzebna zarówno Tobie jak i partnerowi. Pozdrawiam

Z Pani postów wynika, że ma Pani problemy z wyznaczaniem granic akceptacji oraz tolerancji w związku.
Życie w związku jest kompromisem, ale nieprzekraczalną granicą kompromisu jest zachowanie szacunku do siebie.
Sądzę, że warto byłoby odwiedzić psychologa, a najlepiej psychologa-seksuologa. Należy przypuszczać, że będzie sugestia wizyty także z Partnerem.
Porada profesjonalisty przed podjęciem, tak - przed podjęciem, niekonwencjonalnych zachowań seksualnych jest często bezcenna...
Pozdrawiam.