Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosunek w trójkącie a związek

witam. mam na imie beata jestem od trzech lat w drugim zwiazku .mam 42 lata a moj partner 40. chcialby abysmy uczestniczyli w seksie z inna para lub trojkacie. nie jestem zachwycona ta propozycja on zas twierdzi ze skoro meza zdradzilam 3 razy a jego raz nie powinnam miec problemu z takim spotkaniem. w stycniu chcemy wziasc slub ja chce byc wierna bo kocham go bardzo i zaluje ze go zdradzilam mam zal do siebie ale i nauczke bo nie chce robic ze siebie szmaty. chce mariusza i kochac sie z nim
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Gdy noc poślubna to pierwszy raz

Nie wszystkie fantazje seksualne należy realizować w "realu".
Wprowadzanie innych osób do układu partnerskiego jest uważane za zachowanie zagrażające stabilności związku.
Fantazje powinny być obustronnie akceptowane, bezpieczne i realizowane w diadzie, czyli w parze.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam,
Jeżeli realizacja fantazji partnera jest dla Pani trudna lub nie do przyjęcia ma Pani pełne prawo się na nie nie zgadzać. Partner powinien umieć to zrozumieć i uszanować. Sztuka kochania jest tak bogata,że na pewno znajdziecie Państwo szereg sposobów na to, by Wasze współżycie nabrało rumieńców i było ekscytujące bez włączania do relacji intymnej osób trzecich.
pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy