Rozmowa z partnerem o trójkącie seksualnym

mam na imie beata wiek 42 lata jestem po rozwodzie 3 lata w pierwszym zwiazku bylam22 lata od 3 lat mam partnera i chcemy sie pobrac moj partner ma fantazie zeby uprawiac seks z inna para badz trojkat ja takie cos nie akceptuje moge ogladac filmy ale moj partner twierdzi ze bardziej otworzymy sie do siebie ja nie mogla bym patrzec jak uprawia seks z inna kobieta i jest mu przyjemnie

Dzień dobry.

Nie ma najmniejszego powodu, by miała Pani zaakceptować fantazje partnera, tym bardziej, że, jak sama Pani pisze, nie akceptuje ich Pani. Dodatkowo zamierzacie się pobrać. Warto, by szczerze o tym z partnerem porozmawiać i powiedzieć mu to, o czym Pani anonimowo pisze na internetowym portalu. Fantazje często mają to do siebie, że ich racja bytu ma uzasadnienie jedynie w marzeniach - ich realizacja w rzeczywistości okazać się może zgubna zarówno dla partnera, Pani jak i Waszego związku.
Pozdrawiam.

to, z kim i jak ma sie ochote uprawiac sex jest bardzo indywidualne....w wiekszosci przypadkow uwarunkowane roznymi traumami...Pani ma PRawo byc przy sobie, stawiac granice i zgadzac sie na cokolwiek lub nie...pytanie, czy Wasze uczucie nie zbudoewalo sie na bazie traum rozwojowych.... czy chcecie je wzmocnic, czy oslabic....i co tak naprawde Pani chce dla siebie...pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza