Czy istnieje szansa odbudować związek?

Bylam z chłopakiem 10 miesiecy i ostatnio nawiazalam kontakt z chłopakiem,z ktorym kiedys sie spotykalam.. Pisaliamy kilka wiadomosci od czasu do czasu do siebie. Problem polega na tym,ze moj obecny chlopak tzn byly juz zobaczyl te wiadomosci i mnie zostawil,twierdzac,ze go zdradzam. Nie zdradzilam go ,ale dp niego nie docieraja zadne informację. Brakuje mi go bardzo ale on twierdzi ze nie chce mnie juz znac ani ze mna byc.. czy istnieje szansa to odbudowac?

Dzień dobry, bardzo trudno odpowiedzieć na Pani pytanie. Rozumiem że kontakt z tym chłopakiem całkowicie zburzył zaufanie Pani partnera. Są osoby, które nie potrafią zaakceptować tego, że ma się kontakt z byłym partnerem. Warto spróbować jeszcze raz porozmawiać ze swoim partnerem, przedstawić mu swoje argumenty i jednak pozwolić podjąć decyzje. Jeżeli nadal nie będzie chciał kontynuować Państwa znajomosci to niestety nie pozostaje Pani nic innego jak to zaakceptować. W przyszłości warto poruszyć na początku znajomosci pewne zasady bycia w relacji. Są osoby, które nie mają nic przeciwko aby mieć kontakt z byłymi partnerami ale właśnie są takie, które traktują to jako zdradę. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam,
proszę uszanować decyzję chłopaka "nic na siłę", zalecane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, z pomocą specjalisty może będzie Pani łatwiej uporządkować swoje życie, jest Pani młodą kobietą, zapewne ma Pani pasje, dobrze byłoby skupić się na realizowaniu własnych planów, z czasem, kiedy zdystansuje się Pani do problemu, łatwiej będzie realizować zaplanowane cele.
Pozdrawiam serdecznie