Jak zerwać znajomość z osobą chorą na CHAD II?

Chce zerwać znajomość z osoba chora na ChAD II. Wytrzymałam w tej znajomosci kilka lat (ciagle kłótnie,krytyka itp) dla mnie koszt emocjonalny tej znajomosci jest za duży. Problem jednak w tym, ze nie wiem jak definitywnie sie odsunąć i zapomnieć. Jak w tym wszystkim sobie pomoc? Czuje, ze ta znajomość miała na mnie spory wpływ. Czasami czułam sie jednak, jak nikt,a dłużej juz czuć sie tak nie chce. Proszę o wskazówki jak sie z tym uporać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się razem z partnerem do psychologa lub lekarza prowadzącego partnera. Rozmowa z tymi osobami pomoże rozwiązać problem. Może Pani nawet lepiej byłoby w pierwszej kolejności skontaktować się samemu z lekarzem psychiatrą partnera.

 Lek. Tomasz Budlewski

Witam,
proszę rozważyć możliwość skorzystania z porady Psychologa,
w czasie bezpośredniego kontaktu łatwiej uporządkować sprawy, które wydają się Pani obecnie " nie do przejścia"
Pozdrawiam